Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions

Belangrijkste voorzieningen

  • 104 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    3-slaapkamer Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen heeft een eersteklas ligging op 19 minuten te voet van de Minorietenkerk en biedt plaats aan maximaal 6 gasten. Dit appartement van 104 m² biedt uitzicht op de tuin.

    Dit 2-badkamer appartement bevindt zich in de 09. Alsergrund wijk van de stad, op een paar stappen verwijderd van het Sigmund Freud-museum. Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions ligt dicht bij het centrum van Wenen, op 950 meter ervandaan. Deze accommodatie bevindt zich op 18 minuten loopafstand van het Stephansdom.

    Gasten van de accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Je vindt er ook een inloopdouche en een apart toilet.

    Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions bevat een koelkast, een oven en een vaatwasser in een complete keuken. Dit appartement ligt op 500 meter afstand van de bushalte Bauernfeldplatz en het in de onmiddellijke nabijheid van metrostation Schottentor. Bovendien helpt de toegang tot een ijsbaan de gasten hun lichaam te onderhouden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen

    Gasten van de accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Je vindt er ook een inloopdouche en een apart toilet.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen Kamer foto Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen Keuken foto Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen Bedden foto Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen Kamer foto Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen Wastafels foto Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen Kamer foto Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen Toiletten foto Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen Voorzieningen foto Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen Kamer foto Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen Kamer foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 104 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Oostenrijk

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions?
      De grootte van Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions is 104 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Chic & Cozy 104M2 Flat, Walk To Top Attractions Wenen